2009.03.01 Pirmą kartą LR akvariumininkystės istorijoje, mūsų eksperimentinėje akvariuminėje buvo išdaugintos koralinių rifų žuvys Premnas biaculeatus.
2009.01.30 Pirmą kartą LR akvariumininkystės istorijoje, mūsų eksperimentinėje akvariuminėje sėkmingai surinktos ir inkubuotos koralinių rifų žuvų Premnas biaculeatus lervos. Tikimės sėkmingai pakelti mailių.
2007.09.01 Pirmą kartą LR akvariumininkystės istorijoje, mūsų eksperimentinėje akvariuminėje buvo išdaugintos koralinių rifų žuvys Amphiprion clarkii.
2007.01.30 Pirmą kartą LR akvariumininkystės istorijoje, mūsų eksperimentinėje akvariuminėje buvo išdaugintos koralinių rifų žuvys Amphiprion ocellaris.
2006.10.06 mūsų eksperimentinėje akvariuminėje pirmą kartą LR akvariumininkystės istorijoje buvo išdaugintos garsiosios žuvys gydytojai Garra rufa. Šios žuvys sėkmingai gydo žmones sergančius psoriaze Turkijos gydyklose.
2006.07.01 mūsų eksperimentinėje akvariuminėje iš kiaušinio sėkmingai išsirito Bambukinis ryklys Chiloscyllium punctatum. Tai pirmas sėkmingas atvejis LR akvariumininkystės istorijoje.
Egiptas. Raudonoji jūra
Atnaujintas Foto Albumas
Jūriniuose akvariumuose gyvena ypatingos žuvys
Mažyčių jūrų romantika

 

Paslaptingas povandeninis pasaulis traukia ne vieną iš mūsų. Nežinomos jūrų gelmės skatina vaizduotę ir norą sužinoti gelmėse slypinčias paslaptis. Legendos apie jūrų pabaisas praryjančias laivus, undines ir sirenas įviliojančias jūrų keliautojus į mirties spąstus, sukelia šiurpulį ir baimę. Viską, ko nežinome, nesuvokiame gaubia paslaptis ir sunkiai paaiškinamas baimės jausmas.
Bėgo metai, sparčiai vystėsi mokslas, tobulėjo technika. Žmonija pasinėrė į tropinių jūrų vandenis ir buvo ištikta šoko, pamačiusi neregėto grožio, keisčiausių formų, neapsakomų ryškiausių spalvų pasaulį, su savo gigantiškais miestais, dangoraižiais ir jų gyventojais. Žmonija atrado pasaulį, kuris jau gyvavo milijonus metų prieš Homo Sapiens atsiradimą Žemėje. Atrado pasaulį, kuris buvo čia pat po vandeniu. Nuo to karto, žmogus tapo dažnas svečias paslaptingoj šalį, atnešdamas su savim ir gėrį ir blogį....toliau

Akvariumas.com svetainės tikslas - supažindinti, galbūt ir "užkrėsti" sunkiai pagydoma liga, kaip jūrinė, rifinė akvariumininkystė. Sužinosite kaip įsirengti jūrinį akvariumą, sužinosite kaip jį prižiūrėti, kokius gyvūnus galėsite sėkmingai auginti, kaip juos prižiūrėti ir kaip jais rūpintis. Fantastika!!! Mažas šiltos tropinės jūros gabalėlis - Jūsų namuose. Ir tai padarėte Jūs patys. Atskleisite daugybę paslapčių stebėdami koralų, rifinių žuvų, aktinijų ir kitų gyvūnų tarpusavio bendravimą. Pamatysite ir tarpusavio kovą dėl vietos po saule. Sužinosite, kad iš pažiūros bejėgis ir gležnas sutvėrimas - nuožmiausias grobuonis, be gailesčio naikinantis kitą, o neretai ir savo paties rūšį. Stebėsit fantastišką ir sunkiai suvokiamą žuvų Klounų ir aktinijų simbiozę. Sužinosite, kad kiekviena klounų rūšis turi savo aktinijų rūšį. Žodžiais aprašyti viską - nepaprastai sunku, neįmanoma, reikią tai patirt pačiam.
Todėl, tikiuosi, kad svetainė padės įžiebti kibirkštį ir sužadint norą įsigyti jūrinį ar rifinį akvariumą.


Sveiki atvykę į Akvariumas.com! Sėkmės!

 
Draugai & Partneriai

Nuo projekto iki rakto!
Susisiekite su
mumis
e-mail

Kontaktiniai adresai:

e-mail: info@akvariumas.com